Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Hanychová se dopátrala pravdy o dluhu vůči TV Barrandov! Žádá omluvu

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Hanychová se dopátrala pravdy o dluhu vůči TV Barrandov! Žádá omluvu

Andrea Malá

27. března 2024 9:05

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem Video

Nevyřízené účty mají mezi sebou také TV Barrandov a bývalá partnerka jejího spolumajitele Jaromíra Soukupa. Podle dostupných informací se však ukazuje, že s dluhem Agáty Hanychové vůči televizi je to jinak. 

Jak víme, firma Barrandov Televizní Studio má závazky za téměř miliardu korun. Sama nicméně eviduje údajné dlužníky. Konkrétně u jména Hanychové měl být uveden dluh ve výši 270 tisíc korun. Údajně šlo o zálohu za účinkování v blíže nespecifikovaném pořadu. Agáta se ale rovnou bránila.

"Jestli někdo tvrdí, že jsem si vzala na Barrandově nějaké peníze, tak to musí být podvod. Skutečně jsem nic nedostala ani si nic nevzala. Žádnou smlouvu jsme neměli podepsanou, nepodepisovala jsem ani převzetí žádné zálohy. Žádnou jsem totiž nedostala," nechala se slyšet. 

Nyní vyšlo najevo, že byla nesprávně uvedena více než dvojnásobná částka. "Chci, aby se mi televize omluvila," řekla trojnásobná maminka serveru extra.cz.

"S tím člověkem jsem se dopátrala toho, že ano, vystavila jsem jim fakturu na zálohu na 120 tisíc, které mi poslali, já jsem tam pak měla 32 pořadů, takže jsem si to odpracovala, což uznali. Ale do účetnictví dali částku 270 tisíc," vysvětlila Hanychová, kde nastal problém. 

Nejnovější zprávy