Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Harry a Meghan jsou pro smích? Vtip, který se opravdu nepovedl!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Harry a Meghan jsou pro smích? Vtip, který se opravdu nepovedl!

Andrea Malá

26. října 2023 10:37

princ Harry a Meghan Markle Video

Princ Harry a jeho žena Meghan jsou častým terčem vtipů, jenže každý se nepovede. Jeden takový přesto pronikl do populárního seriálu, jehož tvůrci si z hvězdného páru chtěli utahovat. Nyní jsou ale pro smích oni sami... 

Z Harryho a Meghan se v uplynulých dnech staly postavičky v populárním animovaném seriálu Family Guy, který je v Česku známý jako Griffinovi. V jedné ze scén jsou zachyceni na lehátkách u bazénu, kde Harry pije drink. Náhle přichází komorník s penězi od streamovací platformy Netflix, pro kterou dvojice tvoří obsah. 

Mladší ze synů současného britského krále Karla III. mu rozkazuje, aby je dal k těm ostatním. Meghan následně svému muži říká, že společně musí vytvořit instagramový příspěvek pro restaurace. Jenže to má ve srovnání s realitou všedního dne jeden háček...

Video: Harry a Meghan v seriálu Family Guy. | YouTube

Na chybu tvůrců seriálu poukázal magazín People. Hvězdný pár totiž aktuálně není jakkoliv přítomen na sociálních sítích, čímž se v podstatě dobrovolně zříká možnosti si tímto způsobem přivydělat. 

O tom, jak lukrativní záležitost to je, by přitom mohla povídat spousta hvězd českého i světového šoubyznysu, které propůjčují své profily na sítích nejrůznějším produktům a značkám. 

Nejnovější zprávy