Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Jací Harry a Meghan vlastně jsou? Bývalá chůva prozradila detaily!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jací Harry a Meghan vlastně jsou? Bývalá chůva prozradila detaily!

Lenka Kučerová

4. února 2024 18:13

princ Harry a Meghan Markle Video

Bývalá chůva prince Archieho promluvila, jaké bylo její první setkání s princem Harrym a vévodkyní Meghan.

Lorren Khumalo je pediatrickou sestrou a Harry s Meghanem si ji vybrali k opatrování jejich syna Archieho ve Frogmore Cottage.

Po letech prozradila, jak vypadalo její první setkání se známým párem. Jak píší média, Lorren byla velmi nervózní a nevěděla, jak se obléct.

Naštěstí ale viděla, že Harry na oblečení moc nedbá. "Budu vypadat reprezentativně pro královskou rodinu, takže se musím snažit co nejlépe. Nepoužila jsem však žádný make-up, řekla jsem si, že pokud mě vezmou, vezmou mě takovou, jaká jsem" řekla.

"Nenarodila jsem se se stříbrnou lžičkou, nemám modrou krev, půjdu taková, jaká jsem, a věřte mi, s mým Bohem tu práci dostanu," dodala pro pořad The Breakfast Clib with Zenzele Ndebele.

Princ podle Harry zareagoval nečekaně. "Byl oblečený v džínách, v tričku, chodil bosý, protože bylo horko. Když jsem se tam objevila, rozprostřel ruce, pozdravil mě a objal mě. Pomyslela jsem si, jaký je to gentleman, nemohla jsem tomu uvěřit," popsala..

"Když jsem vešla dovnitř a uviděla Meghan, pomyslela jsem si: 'Bože, to je ale krásná žena'. Cítila jsem se tak příjemně, nebylo to tak formální, jak jsem očekávala, byl to normální domov," dodala. 

Nejnovější zprávy