Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Jak dlouho bude Ornella Koktová v Survivoru? Manžel jí moc nevěří!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jak dlouho bude Ornella Koktová v Survivoru? Manžel jí moc nevěří!

Andrea Malá

5. března 2024 13:16

Ornella Koktová Video

Dlouho se o tom spekulovalo, nakonec se to potvrdilo. Jednou z hvězdných soutěžících v nové řadě Survivoru, která na televizních obrazovkách odstartuje dnes, je Ornella Koktová. Spoustu lidí to překvapilo... 

Zaskočeni mohli být i členové její rodiny v čele s manželem Josefem Koktou, který své ženě naznačil, že na účast v reality show není stavěná. "Řekl jsem jí: Takovou hrůzu nedáš, vůbec o tom neuvažuj," prozradil serveru idnes.cz. 

Ornella se podle něj rozhodla zúčastnit, protože touží po dobrodružství, o které tak trochu přišla, protože je od 19 let maminkou. "Nestačila si nic užít a za těch dvanáct let s námi moc adrenalinových zážitků neměla," vysvětlil. 

Kokta nicméně vyjádřil názor, že jeho žena v Survivoru dlouho nevydrží. "Vím například, jak má  ráda jídlo, jak je protivná, když má hlad a jak to asi může vypadat, když nebude jíst tři čtyři dny," poznamenal.

Známé tváře tentokrát tvoří kmen Titánů, jehož členy jsou kromě Ornelly Koktové zpěvák Sebastian Navrátil, komik Martin Mikyska alias Mikýř, zápasník Samuel "Pirát" Krištofič, tanečník Martin Prágr, herečka Ivana Jirešová, influencerka Yenifer Cao, modelka Denisa Dvořáková, cestovatel Martin Carev a módní návrhářka ​Rachel Karnižová.

Nejnovější zprávy