Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Jana Bernášková přiznala: Desítky minut pláče kvůli filmu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jana Bernášková přiznala: Desítky minut pláče kvůli filmu!

Andrea Malá

10. listopadu 2023 16:54

Jana Bernášková Video

Janě Bernáškové se povedlo něco neobvyklého. Napsala knihu, podle které vznikl film, do něhož byla ještě k tomu obsazena. Nyní proto divu, že do projektu byla hodně emočně investovaná. Na promítání se to projevilo. 

Celé je to rodinná záležitost. Bernášková nejprve napsala knihu Jak přežít svého muže a poté si zahrála ve stejnojmenném filmu, který natočil její manžel Rudolf Merkner. Jak přiznala, byla to pro ně cesta do neznáma.

"Nikdy jsem neměla hlavní roli ve filmu či seriálu, a už vůbec ne ve svém osobním filmu. A pro ten, jako pro své vlastní děti, uděláte víc než pro cizí. Takže jsem upřímně netušila, do čeho jdu a že to bude tak náročné," uvedla herečka a spisovatelka v rozhlasovém pořadu Blízká setkání.

Není divu, že s filmem se pojily velké emoce. Bernášková ho viděla v hrubém sestřihu a následně na předpremiéře na Slovensku, kde jí to pořádně vzalo.

"Já asi dvacet minut v kuse strašně plakala. Diváci nechápali, když viděli autorku a hlavní hrdinku v slzách. Nečekala jsem tu emoci. Byl to silný zážitek v tom, že jsme to zvládli, že se naplnilo, co jsem si představovala," přiznala. 

Nejnovější zprávy