Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Jaromír Soukup dal odpověď na klíčovou otázku ohledně Agáty: Jak spolu vycházejí?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup dal odpověď na klíčovou otázku ohledně Agáty: Jak spolu vycházejí?

Andrea Malá

21. listopadu 2023 8:35

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem Video

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová jsou neustále pod drobnohledem, ačkoliv pár netvoří už více než dva měsíce. Už navždy je ale bude spojovat dcera Rozárka, pro kterou by bylo dobré, kdyby rodiče našli společnou řeč. 

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová se rozešli na začátku září. Od té chvíle vedou spor ohledně péče o několikaměsíční dceru Rozárku, přičemž na veřejnosti se opakovaně pralo špinavé prádlo. Proto musela všechny zaskočit slova známého podnikatele...

"Vycházíme spolu slušně," řekl týdeníku Sedmička podle Aha!. "Jsme dospělí lidé a rodiče, podle toho se chováme," konstatoval vzápětí. Pravdou však je, že někdy to tak nevypadá.

Podle Soukupa je nicméně klíčové, aby se případné neshody rodičů nepřenášely na dítě. Péče o něj je momentálně rozdělena podle soudem stanoveného předběžného opatření, na konečné rozhodnutí se čeká.

Mediální magnát prozradil, že zatím vše zvládá sám. O chůvě podle svých slov neuvažoval. "Časem možná ano, ale teď si vážím každé vteřiny, kdy můžu být s dcerou, a proto chůvu nechci. Já si ji vyloženě užívám," dodal. 

Nejnovější zprávy