Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Jaromír Soukup hlásí: Bude to naposledy!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup hlásí: Bude to naposledy!

Andrea Malá

26. prosince 2023 13:45

Jaromír Soukup Video

Jaromíra Soukupa čeká v novém kalendářním roce, který začne příští týden, velká výzva. Přijmout se ji rozhodl teprve nedávno. Rovnou ale avizuje, že s další podobnou nabídkou už u něj nikdo neuspěje. 

Jaromír Soukup nedávno kývl na lednový zápas s "Psychopatem" Alešem Bejrem. Organizace Clash of the Stars totiž oznámila, že hlavním tahákem turnaje v holešovické Sportovní hale bude právě jejich souboj.

Vyhrocené to mezi oběma muži bylo už na tiskovce, protože Bejr během tzv. staredownu do mediálního magnáta kopl. Jak to bude vypadat v kleci, to uvidíme už za pár týdnů. 

Fanoušci každopádně dostali jednu důležitou zprávu. Soukup tvrdí, že se k bojovým sportům vrací úplně naposledy a jen pro tuto jedinou příležitost.

"Nabídka přišla před několika týdny, nějakou dobu jsem to zvažoval a pak se rozhodl, že si to dáme. Začal jsem trénovat a už se těším, až si zaboxuju před několika tisíci lidmi. To je moje hlavní motivace. Rád bych se tímto způsobem s boxem definitivně rozloučil. Bude to můj úplně poslední zápas," vysvětlil podnikatel týdeníku Sedmička. 

Nejnovější zprávy