Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Jaromír Soukup je pronásledován! Takhle to teď má s nápadnicemi

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup je pronásledován! Takhle to teď má s nápadnicemi

Andrea Malá

11. února 2024 10:05

Jaromír Soukup

Jaromír Soukup je prý na každém kroku pronásledován. A pokud si myslíte, že ctitelkami, protože je po zářijovém rozchodu s Agátou Hanychovou nezadaný, tak jste na omylu. I o ženách ale mediální magnát promluvil. 

Podle týdeníku Sedmička pronásledují Soukupa zástupci médií. "Asi když můj vztah s Agátou a narození naší dcery byly jedny z nejsledovanějších událostí loňského roku, bulvární fotografové a novináři chtějí zjistit, s kým randím teď. Jinak si to nedovedu vysvětlit," poznamenal.

Mediální magnát oficiálně žádnou novou partnerku světu nepředstavil. Jak ale prozradil, žije svůj běžný život normálně dál a stýká se s lidmi. Možná se tedy brzy někoho po jeho boku dočkáme...

"Žiju svůj život dál. A samozřejmě že ženy v něm hrají svoji roli. Vždycky hrály. Ženy obdivuju a neumím si v dlouhodobém horizontu bez žen život představit, stejně jako naprostá většina mužů," dodal miliardář.

Je však pravdou, že Soukup měl v úvodu letošního roku zcela jiné starosti. Řešil problémy v podnikání kolem TV Barrandov, navíc se musel popasovat s výzvou v podobě boxerského zápasu s Alešem Bejrem.

Nejnovější zprávy