Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Jaromír Soukup o péči o Rozárku: Agáto, tohle mi nedělá nejmenší problém!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup o péči o Rozárku: Agáto, tohle mi nedělá nejmenší problém!

Andrea Malá

13. října 2023 16:56

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová se nedohodli, takže o rozdělení péče o dceru Rozárku rozhodne soud. Zatím existuje provizorní nastavení, přičemž zazněly i výtky od jednoho k druhému. Mediální magnát se snaží všechny přesvědčit, že je vzorným rodičem. 

Hanychová si v uplynulých dnech postěžovala, že tatínek s dcerou přidělený čas netráví. "Místo toho, aby včera byl s Rózou, kterou jsem mu musela dát, tak točil svůj 300. díl seriálu trapnost na TV Barrandov. Kde byla holčička, mi ani neřekl. A takhle funguje český stát," posteskla si. 

Soukup už jednou kontroval slovy, že by neudělal nic, co by náznakem ublížilo několikaměsíční holčičce. Maximálně ji prý na hodinu a půl svěřil dospělému synovi Lukášovi. "A k ruce měl chůvu, která vychovala už pět dětí," zdůraznil. 

Mediální magnát následně promluvil i pro svůj týdeník Sedmička, kde naznačil, že rozpadu vztahu nadále lituje. "Vždycky je to prohra, když se rodiče malých dětí rozejdou," konstatoval. 

Čtenáře pak chtěl Soukup přesvědčit o tom, že je vzorným tatínkem. "Mám velkou výhodu, protože od červnové operace nosu nic necítím. Ale vůbec nic! Takže třeba přebalování mi nedělá nejmenší problém," pochlubil se. 

Nejnovější zprávy