Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Jaromír Soukup otočil? Přiznal, co se ho dotklo, když jej cepovali na Slavících!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup otočil? Přiznal, co se ho dotklo, když jej cepovali na Slavících!

Andrea Malá

29. listopadu 2023 8:44

Jaromír Soukup Video

Ačkoliv jsou Slavíci především o hudbě a osobnostech, které ji dělají, v pátek se moderátoři hodně strefovali do přítomného Jaromíra Soukupa. Mediální magnát se na první dobrou vyjádřil tak, že mu to nevadilo. Nakonec ale přiznal, že mu přece jen něco ego pošramotilo. 

Soukup dorazil na Slavíky s dcerou Natálkou a oba se podle jeho slov bavili, přestože on byl terčem vtipů Aleše Hámy a Ondřeje Sokola. Podnikatel připustil, že mu měli co vracet. "Kdo rány dává, musí je umět přijmout, jinak je srab. A já jsem si začal s pošťuchováním přes obrazovku," uvedl na instagramu.

Zároveň avizoval, že se bude galavečeru věnovat v TV Barrandov, což se také stalo v pořadu VIP svět. Mediální magnát ve vysílání přiznal, že jedna věc ho přece jen nenechala klidným.

"Minulý rok jsem to chápal stejně, ale přiznám se, že jsem byl hodně motivovaný obranou Agáty, která byla tehdy v pokročilém stadiu těhotenství. V tomhle výstupu se mě zase dotkly narážky na Agátu, ale to jsem přešel," podotkl.

Soukup je nicméně podle svých slov ochoten přijít i za rok. "Musíme si všimnout, že Háma a Sokol jsou takoví, je to princip toho večera a garantuji vám, že se budeme příští rok zase těšit," konstatoval. 

Nejnovější zprávy