Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Jaromír Soukup ozřejmil, jak je to s pokračováním Honzy Musila na Barrandově!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup ozřejmil, jak je to s pokračováním Honzy Musila na Barrandově!

Andrea Malá

18. října 2023 18:06

Jaromír Soukup Video

Mediální impérium Jaromíra Soukupa už není jenom jeho, což se pochopitelně může projevit i na programu. Podle některých informací se zdá, že on sám již vyklízí pozice. Bude z toho těžit Honza Musil? 

Poloviční podíl v Empresa Media, což je skupina zastřešující časopisy Týden a Instinkt či Barrandov Televizní Studio, od Soukupa v uplynulých dnech odkoupil Jan Čermák, který bude nově také jednatelem firmy. Bude tak mít co říct i k podobě programu televizních kanálů.

Jak známo, dominují jim pořady v hlavní roli se Soukupem. V uplynulých dnech se navíc objevila informace, že moderátor Honza Musil natočil poslední díl Nebezpečných vztahů. Mnozí z toho usoudili, že to znamená jeho konec na Barrandově. To ale zřejmě není pravda.

Musil prý pokračuje v natáčení, ovšem jiné relace, jak vysvětlil mediální magnát. "Jde o pořad, který jsem si vymyslel, spravoval a sám ho moderoval. Teď pět dílů odmoderuje Honza," vysvětlil serveru expres.cz. 

"Pořad má dva moderátory a podle sledovanosti uvidíme, který je úspěšnější. Co je na tom nepochopitelného?" zeptal se Soukup, který tak zároveň připustil, že jeho samotného se tento konkrétní pořad do budoucna již týkat nemusí. 

Nejnovější zprávy