Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Jaromír Soukup PADL NA DNO! Dočká se Hanychová peněz?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup PADL NA DNO! Dočká se Hanychová peněz?

Veronika Jirásková

14. prosince 2023 11:30

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou

Ježíšek nosí dary, ale Jaromíra Soukupa (54) uhánějí spíše věřitelé než že by se dočkal vánočního překvapení. Časy, kdy byl mediální magnát na seznamu nejbohatších Čechů, jsou dávno za námi, a poslední měsíce prožívá v nelehkých vodách s nekompromisními exekutory.

Jaromír Soukup zažívá letos nejen rozchod s Agátou Hanychovou (38), ale také finanční bouři. Údajně má podle webu Aha na krku věřitele, kterým má dlužit půl druhé miliardy, a od pondělí dohlíží na jeho majetek neúprosný exekutorský úřad. Otázkou teď zůstává, zda se podaří alespoň část dluhů uhradit z peněz získaných prodejem jeho majetku.

Po rozchodu s Agátou Hanychovou (38) má Jaromír Soukup před sebou další boje – tentokrát o opatrovnictví malé Rozárky. Hanychová touží mít děvčátko pod svou výlučnou péčí a pobírat na něj plné výživné. Soukup naopak pravděpodobně nechce vzdát boj o střídavou péči. Očekává nás tedy soudní drama o budoucnost jejich společného potomka.

Agáta Hanychová se nyní pravděpodobně bude snažit vyjednat co nejvýhodnější alimenty od Jaromíra Soukupa, který se ocitl v dosti komplikované finanční situaci. Jak se soud bude rozhodovat o výši případných alimentů, bude záviset na Soukupově aktuální finanční situaci, která rozhodně nevypadá vůbec růžově.

Nejnovější zprávy