Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Jaromír Soukup v kleci? Miliardář vyrazil mezi lidi, odezva nebyla příjemná!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup v kleci? Miliardář vyrazil mezi lidi, odezva nebyla příjemná!

Andrea Malá

29. října 2023 9:57

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup se zdá být nadmíru zaneprázdněný, vždyť moderuje řadu pořadů na své televizi a k tomu vede spor o dceru Rozárku po rozchodu s Agátou Hanychovou. Na co si nicméně našel čas o tomto víkendu? 

Soukup v sobotu nechyběl na galavečeru Clash of the Stars, kde probíhají především bizarní, ale ostře sledované zápasy v bojových sportech. A možná se schyluje k jednomu za účasti generálního ředitele TV Barrandov.

Miliardář se během akce dostal k mikrofonu, což vedlo k nevoli diváků, kteří okamžitě začali bučet. "To není moc hezké přivítání," konstatoval s tím, že by se nebál případného zápasu s Alešem Bejrem, informuje Deník Sport. 

Důležitější "zápas" ale momentálně Soukup svádí společně s právníky. Po zářijovém rozchodu s influencerkou Agátou Hanychovou se totiž bývalí partneři nedokázali dohodnout na péči o několikaměsíční dceru.

Soud v uplynulých dnech sice zrušil původní předběžné opatření, jenže vzápětí ho v prakticky nezměněné podobě vyhlásil znovu. Maminka má tedy i nadále předávat dceru třikrát týdně a ještě každý druhý víkend otci. 

Nejnovější zprávy