Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Jaromír Soukup v koncích? Na záchranu byznysu dostal pár týdnů!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup v koncích? Na záchranu byznysu dostal pár týdnů!

Andrea Malá

18. ledna 2024 11:10

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup loni neměl nejlepší rok. Například nevydržel jeho vztah s Agátou Hanychovou, ačkoliv se páru narodila dcera Rozárka. Miliardáře také začaly dohánět podnikatelské potíže. Nyní měla dokonce jedna z jeho firem dostat nepříjemné ultimátum. 

Konkrétně se jedná o tu společnost, která Soukupa v očích české veřejnosti nejvíce zviditelnila. Televizi Barrandov hádáte správně. Z článku listu Deník N a webu lupa.cz vyplývá, že stanice má aktuálně velké potíže. 

Kvůli exekuci jí totiž byly zablokovány bankovní účty. Špatnou situaci je ale stále možné odvrátit. Televize má dočasnou ochranu před klíčovým dlužníkem, musí však do měsíce představit plán řešení svých dluhů. 

Pražský městský soud měl v pondělí TV Barrandov umožnit tzv. individuální moratorium. Jde o novinku, kterou zákony povolují od loňského září. V podstatě jde o pozastavení exekucí, ovšem firma musí prokázat, že přijatá opatření povedou k zachování provozu a současně ke splácení pohledávek. 

Soukupova společnost dostala na zpracování plánu jeden měsíc. Televizi stále hrozí pád do exekucí, pokud návrh neschválí věřitelé. Miliardář tak rozhodně nemá ani chvíli klidu. 

Nejnovější zprávy