Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Agáta Hanychová bez peněz a se zákazem od Soukupa? Soud konečně rozhodl!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová bez peněz a se zákazem od Soukupa? Soud konečně rozhodl!

Andrea Malá

17. ledna 2024 16:39

Agáta Hanychová Video

Agátě Hanychové ztuhl úsměv na tváři! Důvodem je opět její vlekoucí se spor s expartnerem Jaromírem Soukupem ohledně dcery Rozárky a její prezentace na sociálních sítích. Všechno nasvědčuje tomu, že Hanychová se smířila se špatným koncem. 

Hanychová dostala od Soukupa zákaz ukazovat Rozárku na sociálních sítích, kde je velice aktivní, protože sítě pro ni představují i zdroj příjmů. Moc to přitom nechápala i s ohledem na to, že dcera se objevila například na titulní straně časopisů svého otce. 

Vedla proto s miliardářem spor, který pro ni dopadl špatně, což potvrdila ve výzvě směrem ke svým fanynkám. "To, jak řešíte, jestli můžu holky ukazovat, nebo nemůžu, a píšete mi o tom... Nemůžu. Kdybych mohla holky ukazovat, tak je asi ukazuju," vysvětlila trojnásobná maminka na instagramu. 

Dcera herečky Veroniky Žilkové přiznala, že se tím sama dost trápí. "Je mi to líto, tak mi o tom prosím nepište. Prostě je to tak soudně dané a nedá se proti tomu nic dělat," konstatovala. 

Jedna možnost by přece jen byla, Agáta by se mohla odvolat. "Ale na to teďka nemám peníze a asi je to zbytečné, tak mě s tím víc netrapte ještě vy. Děkuju," dodala. 

Nejnovější zprávy