Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Kate se vrací do práce! Co na to říká princ William?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kate se vrací do práce! Co na to říká princ William?

Lenka Kučerová

22. června 2024 16:48

William, princ z Walesu s princeznou Kate Video

Britská princezna Kate před několika dny oznámila, že léčba její rakoviny postupuje dobře. Zúčastnila se také vojenské přehlídky Trooping the Colour, která se konala na počest narozenin krále Karla III. v Londýně. Šlo o její první veřejné vystoupení od začátku roku, uvedl Daily Mail.

Kate v březnu ve videu oznámila, že jí byla diagnostikována rakovina a podstupuje chemoterapii, přičemž nespecifikovala konkrétní typ rakoviny.

"Postupuji, ale každý, kdo podstupuje chemoterapii, ví, že jsou dobré a špatné dny," uvedla Kate a dodala, že ji čeká ještě několik měsíců léčby.

"Těším se, že se tento víkend zúčastním přehlídky na počest králových narozenin s rodinou, a doufám, že se v létě připojím k několika veřejným akcím. Ale stále nejsem úplně mimo nebezpečí," řekla Kate.

Páteční oznámení je významným krokem, ale neznamená plnohodnotný návrat princezny k veřejným povinnostem. Co na to říká princ William?

Jak píše The Sun, Williamův mluvčí uvedl, že ho "těší", že se Kate začíná vracet k práci a projektům, které "jsou pro ni důležité".

V prohlášení dodal: " Svůj čas bude nadále věnovat podpoře své manželky a dětí, přičemž bude pokračovat v vykonávání svých veřejných povinností."

Nejnovější zprávy