Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Kazma a jeho plán B: Peníze plánuje vyhodit do vzduchu

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kazma a jeho plán B: Peníze plánuje vyhodit do vzduchu

Nikola Horáková

14. října 2023 18:05

Kazma Kazmitch ve svém šíleném filmu Onemanshow: The Movie. Video

Kazma před pár dny lidem prozradil, že chystá plán B na svoji hru o milion dolarů, který nikdo nevyhrál. Kamil Bartošek se od konce hry na pár dnů odmlčel, ale před dny se fanouškům přihlásil s novou variantou hry. Peníze má v plánu vyhodit do vzduchu. 

Kazmovu hru o jeden milion dolarů v projektu Onemanshow: The Movie nikdo nevyhrál. Poté co hra skončila a Kazma trezor otevřel nikdo netušil co se s penězi stane. On sám se fanoušků poté zeptal co s penězi má udělat a variant bylo skutečně mnoho. 

Kamil Bartošek se před pár dny na Instagramu přihlásil s informací, že už ví co s penězi udělá. "Dostali jsme od vás spousty nápadů, co bychom měli s těma prachama, co nikdo nevyhrál, udělat. Nejčastěji jste nám psali tyhle tři věci: abychom někomu pomohli a dali ty peníze na něco dobrého, abychom je rozdělili mezi hráče, kteří hráli naši hru, abychom z těch peněz udělali nějakou další show. Tak jsem přemýšlel, co s tím, a pak mě napadlo, že bychom mohli všechny tyhle tři věci spojit dohromady,“ prozradil Kazma ve videu na Instagramu. 

Mnoho jeho fanoušků chtělo, aby peníze daroval Martínkovi, na kterého se před pár týdny skládala celá republika.  "Martínek už svoje peníze naštěstí má, ale na Doniu jsou další stovky příběhů, které by si zasloužily naši pozornost,“ sdělil Bartošek. 

Proto se Kazma a jeho tým rozhodl vyrobit QR kódy ve formě nálepek, které odkazují na jednotlivé příběhy z Donia, které potřebují finanční podporu. Každý z těchto kódů by měl mít hodnotu 22 korun, což odpovídá hodnotě jednomu dolaru. 

"Kódů jsme vytiskli milion a nalepili jsme je na každou bankovku. Aby každá z nich měla smysl, aby každá nesla příběh někoho, kdo ji potřebuje. Jak velký smysl budou dohromady mít, o tom rozhodnete vy,“ prozradil Kazma svůj úmysl. 

Všechny bankovky následně Kazma uloží do kontejneru v němž zakopal i své auto. Vrtulník následně kontejner s penězi v určitý den vynese nad konkrétní místo v republice a peníze vypustí do okolí a každý si bude moct nabrat kolik jen unese. Této akce se  ovšem budou moct zúčastnit jen ti, kteří si aktivovali kartu z kina. 

Kde a kdy se to stane není známo a jak tento hon za penězi ve vzduchu bude vypadat také není jasné. Co je ale jasné, tak to že každý si může se svým úlovkem poté dělat co chce. 

Nejnovější zprávy