Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Kazmova hra se blíží do finále. Na získání milionu dolarů zbývá pouhý den

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kazmova hra se blíží do finále. Na získání milionu dolarů zbývá pouhý den

Lenka Kučerová

24. září 2023 16:57

Kazma Kazmitch ve svém šíleném filmu Onemanshow: The Movie. Video

24 hodin zbývá do otevření trezoru v centru pražských Holešovic, který v sobě obsahuje milion dolarů. Šifru, která ukrývá kod k jeho otevření, dosud nikdo nerozluštil, a nenašel se ani majitel karty, který by trezor otevřela bez klíče.

Film ONEMANSHOW: The Movie měl ambici stát se filmem s vyústěním v realitě. Realita, která tento snímek obklopuje, ale brzy skončí. Milion dolarů, který je uložen v trezoru na pražském Výstavišti, bude brzy nedosažitelný.

Film viděli statisíce lidí, avšak dosud se nikomu nepodařilo odhalit šifru, kterou se tento trezor otevře. Přestože více než 100 tisíc lidí vyzkoušelo své štěstí terminálem, do trezoru se dosud nikdo nedostal. 

Pro získání všech potřebných nápověd je třeba vidět film opakovaně a pozorně vnímat všechny reklamní spolupráce, které Kazma uzavřel. To vyžaduje trpělivost, kterou má zřejmě jen málokdo. I přesto, že Kazma začal postupně zveřejňovat na svém Instagramu místa, kde se indicie nacházejí.

Možná tak stále doufá, že se objeví někdo, kdo trezor otevře. Do rozluštění šifry nebo odhalení výherní karty ale zbývá pouhých 24 hodin. Konec hry je stanoven na 25. září a co se stane s penězi po tomto datu, zůstává nejisté. 
 

Nejnovější zprávy