Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Kde je Kate Middleton? Z paláce přišla reakce na nesmyslné spekulace!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kde je Kate Middleton? Z paláce přišla reakce na nesmyslné spekulace!

Andrea Malá

29. února 2024 20:21

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate)

Šílené teorie a spekulace rozvíjejí lidé kvůli tomu, že princeznu Kate už několik týdnů nikdo neviděl. Monarchie přitom avizovala, že po lednové operaci břicha se manželka následníka trůnu bude držet v ústraní. Přesto se museli lidé z královských paláců ozvat.

Nejrůznějším teoriím a spekulacím nepochybně nahrálo i rozhodnutí prince Williama, který v úterý zrušil naplánovaný program z osobních důvodů. On sám důvody blíže nespecifikoval. Mnozí si to ale hned vyložili tak, že starší ze synů nemocného krále Karla III. to udělal kvůli své ženě.

Podle zdroje magazínu People se Kate nadále daří dobře, zatímco pokračuje rekonvalescence. Nicméně se očekává, že princezna z Walesu se k pracovním povinnostem nevrátí dříve než po Velikonocích.

Kate v lednu na soukromé klinice London Clinic podstoupila plánovanou operaci břicha, o které se do poslední chvíle nevědělo. Po propuštění z nemocnice se zotavovala nejprve ve Windsoru, posléze se přesunula na venkovské sídlo Anmer Hall v Norfolku.

V současnosti není jediným členem královské rodiny se zdravotními problémy. Vážnější je stav krále, jemuž byla diagnostikována blíže nespecifikovaná rakovina. Panovník momentálně podstupuje léčbu. 

Nejnovější zprávy