Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Kdo stál za štvavou kampaní proti Harrymu a Meghan? Zazněla nečekaná jména!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kdo stál za štvavou kampaní proti Harrymu a Meghan? Zazněla nečekaná jména!

Lenka Kučerová

28. února 2024 21:56

Meghan Markleová a princ Harry Video

Vztahy mezi vévodkyní Kate a princem Williamem a jeho bratrem Harrym a manželkou Meghan nebyly nejlepší. Sama Meghan se navíc ocitá pod věčnou palbou kritiků, kterou už neunesla. Objevilo se ale i skandální obvinění, že právě Kate a William jsou těmi, kdo tyto útoky podporují.

Vévodkyně Meghan se v minulosti ocitla pod silnou palbou kritiky. Pro televizi ITV tehdy přiznala, že být matkou v královské rodině proto není vůbec lehké.

Mateřskou roli totiž měla o to těžší, že byla v neustálém hledáčku médií. A tento tlak včetně permanentního dozoru členů královské rodiny se na ní podepsal. Meghan dodala, že poslední rok pro ni byl velmi obtížný. 

Královský pár následně prohlásil, že se stahuje z veřejného života. A koupil dům ve Spojených státech, konkrétně v Los Angeles, nedaleko matky vévodkyně.

Internetem se ale šíří skandální obvinění. Podle médií totiž Kate ubližovala Meghan od počátku. Spekuluje se například o tom, jestli za štvavou kampaní proti Meghan nestojí Kate a William.

Údajně by to vysvětlovalo, proč vévoda a vévodkyně z Cambridge nikdy neobhájili svou švagrovou v médiích.

Někteří lidé jsou přesvědčeni, že William a Kate se podíleli na šikaně a falešných zprávách o Meghan, které proběhly v médiích. V počátcích manželství Kate s princem Williamem údajně řekl princ Harry médiím, aby nechali jeho bratra a švagrovou na pokoji, aby si mohli společně užít první těhotenství.

Nejnovější zprávy