Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Kordula Stropnická upřímně: Jsem nejlepší teta! Co udělala pro Agátina Kryšpína?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kordula Stropnická upřímně: Jsem nejlepší teta! Co udělala pro Agátina Kryšpína?

Andrea Malá

1. března 2024 21:33

Kordula Stropnická Video

Veronika Žilková své potomky zjevně dobře vychovala, protože děti si ve složitých chvílích umí navzájem pomáhat. Důkazem je spolupráce Korduly Stropnické se starší sestrou Agátou kvůli péči o její děti. 

Hanychová má dětí plnou hlavu. Má za sebou soudní stání, na kterém s exmanželem Jakubem Prachařem řešila péči o společnou dceru Miu. Zároveň to kvůli mladší Rozárce vře mezi ní a bývalým partnerem Jaromírem Soukupem.

Jakákoliv pomoc se proto hodí a evidentně ji nezajišťuje jen její maminka Veronika Žilková, ale také výrazně mladší nevlastní sestra, jejímž otcem je bývalý ministr a diplomat Martin Stropnický.

Influencerka svěřila Kordule svého nejstaršího potomka Kryšpína, kterého má se současným manželem Mirkem Dopitou. "Dneska jsem vzala Kryšpulu nakupovat, nejlepší teta," pochlubila se teenagerka na instagramu.

Hanychová je vděčná za to, že se na sourozence může spolehnout. Své pocity vyjádřila na sociální síti. "Děkuju, na to já nemám nervy. Ale zase já beru tebe. Od teď žádná Pařížská, ale Smíchov," reagovala Agáta. 

Nejnovější zprávy