Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 21. února 2024

Svátek slaví Lenka, zítra Petr

Lucie Šafářova: Tentokrát už vážně! Dojemný vzkaz po Plekancově konci s hokejem

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lucie Šafářova: Tentokrát už vážně! Dojemný vzkaz po Plekancově konci s hokejem

Andrea Malá

30. října 2023 20:02

Lucie Šafařová s partnerem Tomášem Plekancem Video

Českou sportovní obec o víkendu překvapila zpráva o konci hokejové kariéry Tomáše Plekance. K zásadnímu rozhodnutí ho přiměly zdravotní potíže. Útočníkova manželka Lucie Šafářova nejprve vtipkovala, pak ale zvážněla a napsala krásný vzkaz. 

"Většinou vtipkujeme, ale je čas říct něco vážně," spustila na instagramu, kde označila kariéru svého muže za krásnou. "Máš můj obdiv za vše, co jsi dokázal," konstatovala bývalá tenistka.

"Jsi legenda v hokeji i sportu za všechny tvé úspěchy, reprezentaci naší země, ale hlavně za to obrovské sportovní srdce, hodnoty, zodpovědnost, odhodlání, cílevědomost, týmového ducha a fairplay. Málokdo vydržel hrát takhle dlouho v jednom klubu NHL, málokdo vydržel tak dlouho hrát profi hokej," poznamenala Šafářová.

Dvojnásobná maminka se svěřila, že Plekanec bude na ledě chybět, protože mu ráda fandila a sdílela s ním vítězství i porážky. 

"Udělal jsi nejtežší rozhodnutí v životě sportovce a určitě to nebylo lehké rozhodnutí. Já jsem ráda, že jsi se rozhodl pro své zdraví, protože tě jěště chci naučit ten forhand a myslím, že sport je náš život dál, jen v jiné míře. Těšíme se na novou etapu s tebou a určitě máš, co předávat dál… kdo ví, třeba jednou i Oliverovi. Milujeme tě. Děkujeme, že jsi, jaký jsi," dodala. 

Nejnovější zprávy