Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Lumpárna Agáty Hanychové? Jaromír Soukup řekl, co jí vyčítá!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lumpárna Agáty Hanychové? Jaromír Soukup řekl, co jí vyčítá!

Andrea Malá

9. března 2024 14:17

Agáta Hanychová Video

Jaromír Soukup nešetří bývalou partnerku Agátu Hanychovou, přičemž jejich spory plní stránky médií už poměrně dlouho. A v současnosti to opravdu nevypadá na to, že by se na tom výhledově mělo něco změnit. 

Soukup v uplynulých dnech poskytl obsáhlé vyjádření svému týdeníku Sedmička, v němž mimo jiné konstatoval, že Hanychová se podle něj chová zcela nepřijatelně. Proto se prý nemá divit tomu, že se brání.

Ze židle ho Agáta zvedla například tím, že zveřejnila jejich společnou konverzaci. "Zveřejňování jakýchkoli soukromých zpráv považuju za lumpárnu, ale to ať si každý přebere sám," podotkl. "Každý dobře zná slabé místo toho druhého a dobře ví, jak mu ublížit. Já tyhle věci nedělám," dodal. 

Oba expartneři si každopádně vyčítají mnohem víc věcí, přičemž se nezdá být pravděpodobné, že by se na něčem rozumně dohodli jako dva dospělí lidé. Zvlášť když nedávno přibyla další rovina sporu.

Web extra.cz totiž upozornil, že podle insolvenčního rejstříku TV Barrandov je u jména trojnásobné maminky uveden dluh ve výši 270 tisíc korun. Dcera herečky Veroniky Žilkové měla peníze přijmout v září 2022 jako zálohu za účinkování v blíže nespecifikovaném pořadu. 

Hanychová to popírá. "Jestli někdo tvrdí, že jsem si vzala na Barrandově nějaké peníze, tak to musí být podvod. Skutečně jsem nic nedostala ani si nic nevzala. Žádnou smlouvu jsme neměli podepsanou, nepodepisovala jsem ani převzetí žádné zálohy. Žádnou jsem totiž nedostala," nechala se slyšet. 

Nejnovější zprávy