Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Madonna se vyléčila: Fanouškům poslala vzkaz

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Madonna se vyléčila: Fanouškům poslala vzkaz

Nikola Horáková

6. července 2024 15:56

Madonna

Madonna je vděčná za své navrácené zdraví, když vzpomíná na loňskou hospitalizaci. Popová ikona v pátek na Instagramu, rok po své hospitalizaci, sdílela své pocity o uzdravení z vážné bakteriální infekce.
 
 

Na konci června 2023 oznámil manažer a producent Guy Oseary na Instagramu, že 65letá popová hvězda leží na jednotce intenzivní péče kvůli vážné bakteriální infekci, která se u ní rozvinula několik dní předtím. "Její stav se zlepšuje, ale stále je pod lékařským dohledem," napsal. "Očekává se, že se úplně uzdraví."

A úplné zotavení se opravdu stalo. O rok později Madonna říká, že je vděčná za své "zázračné" uzdravení po zdravotních problémech.

"Je to rok, co jsem se vrátila z nemocnice po přežití život ohrožující nemoci. Sotva jsem stála na dvorku a držela jednu prskavku," napsala Madonna v pátek 5. července na Instagramu. "Zázračně jsem se uzdravila a prožila úžasný rok," doplnila.

"Děkuji ti, Bože. Život je krásný! Šťastný 4. červenec," dodala zpěvačka. 

K dojemnému příspěvku na Instagramu Madonna připojila sérii fotografií z oslavy Dne nezávislosti. Oslavu strávila v newyorském hotelu The Standard, High Line s přáteli, včetně fotografa Stevena Meisela, návrháře Luara Raula Lopeze a zpěvačky a spolupracovnice Arcy.
 
 

 
 

 
 

Nejnovější zprávy