Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Marek Adamczyk opustil StarDance: Jak to nese jeho manželka Eva?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Marek Adamczyk opustil StarDance: Jak to nese jeho manželka Eva?

Andrea Malá

20. listopadu 2023 15:23

Marek Adamczyk s taneční partnerkou Lenkou Norou Návorkovou

Letošní řada StarDance má za sebou další pokračování, po kterém je aspirantů na vítězství opět o jednoho méně. Dvanáctou sérii okořenila přítomnost manželského páru, který se rozdělil mezi dva profesionální tanečníky. Dál to nakonec dotáhne Eva Adamczyková.

Její manžel Marek Adamczyk a jeho taneční partnerka Lenka Nora Návorková totiž v sobotu soutěž opustili. Emotivnější tak bylo vyřazování nejen pro ně, ale také pro olympijskou vítězku ze Soči.

"Je mi to samozřejmě líto," přiznala Adamczyková serveru super.cz. A také naznačila, že diváci přijdou o zážitky. "Věnoval tomu spousty energie, s Lenkou si sedli a v zásobě měli vymyšlené hrozně hezké věci, tak nám je třeba natočí aspoň na video a ukážou nám to," sdělila.

V jedné věci ale může být manželům vyřazení jednoho z nich prospěšné. "Nikdo u nás nic nedělal, protože jsme ani jeden nebyli doma. Takže třeba pes bude mít trošku klidnější režim a Marek třeba bude mýt to nádobí, protože jsme to moc nezvládali. Naštěstí nejsme bordeláři a občas bylo nakoupeno," dodala snowboardistka.

Kromě ní zůstává ze sestavy osobností ve hře ještě modelka a moderátorka Iva Kubelková, herečka Darija Pavlovičová, cukrář Josef Maršálek a kajakář Vavřinec Hradilek. 

Nejnovější zprávy