Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Martina Pártlová zrušila zásnuby? Pravda o podivné žádosti o ruku!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Martina Pártlová zrušila zásnuby? Pravda o podivné žádosti o ruku!

Andrea Malá

28. října 2023 8:35

Martina Pártlová Video

Když Martina Pártlová nedávno řekla ano na žádost o ruku v televizním pořadu, spousta lidí jí to nepochybně přála. Nakonec mezi nimi ale nejspíš zavládne zklamání. Ze svatby totiž alespoň pro tuto chvíli sešlo. 

Stalo se to v talk show 7 pádů Honzy Dědka, kde moderátor svými poznámkami popostrčil hudebníka Josefa Vařeku v tom duchu, že po třech letech a miminku je nejvyšší čas na svatbu. Respondent se nenechal pobízet a požádal svou partnerku o ruku hned na místě. Překvapená zpěvačka řekla ano.

Pártlová ale najednou bere zpátečku. V pořadu Na kafeečko přiznala, že s tématem zásnub v pořadu nepočítali. "Myslím si, že Honza k tomu toho mýho Pepu, chudáčka, donutil leknutím a já jsem z leknutí přijala," uvedla.

Zdůraznila proto, že svatba není v tuto chvíli v plánu. Dokonce si postěžovala na to, jak vypadal prsten, který na místě během natáčení dostala.

"Nasadil mi něco z těch jeho šmuků, já chci pořádnej prsten," nechala se slyšet. "Chci prsten, který vybere z lásky a s cílem mi ho skutečně navléct k zásnubám. Ne že ho k tomu někdo donutí," dodala Pártlová.

Nejnovější zprávy