Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Matthew Perry (†54): Po jeho smrti se stalo přesně to, co si herec nepřál!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Matthew Perry (†54): Po jeho smrti se stalo přesně to, co si herec nepřál!

Lenka Kučerová

31. října 2023 20:38

Matthew Perry Video

Není tajemstvím, že zesnulý herec Matthew Perry se především proslavil v seriálu Přátelé. Jak ale sám v minulosti prozradil, nechtěl, aby právě seriál byl tím, co bude po jeho smrti připomínáno nejvíce!

Celý svět ho vnímá zejména jako Chandlera Binga ze slavného seriálu Přátelé. Matthew Perry (†54), který během uplynulého víkendu náhle zemřel, byl však mnohem víc, než jen hercem.

Měl sice herecké nadání a skvělý smysl pro humor a přátelé o něm mluví jako o velmi laskavém člověku, jeh život byl ale poznamenán i bojem s jeho démony. Otevřeně mluvil o tom, že byl závislý na alkoholu a drogách. 

Slavný herec založil v Malibu Perry House, zařízení pro muže, kteří chtějí žít bez alkoholu. Napsal také hru s názvem Konec touhy, která je osobním odkazem světu. I jeho memoáry jsou otevřenou a upřímnou zpovědí. A se závislostmi se snažil pomáhat i druhým.

"V životě jsem zažil spoustu vzestupů a pádů. Osobně to pořád řeším. Ale pokud za mnou přijde alkoholik nebo drogově závislý člověk a požádá mě o pomoc, vždycky řeknu: Ano, vím jak na to. Udělám to pro tebe, ačkoli to ne vždy umím udělat pro sebe," prozradil.

Byl si ale vědom toho, co es stane po jeho smrti. "Až umřu, nechci, aby Přátelé bylo první, o čem se bude mluvit. Jsem šťastný, že jsem jako herec odvedl dobrou práci. Ale pokud jde o mé takzvané úspěchy, bylo by hezké, kdyby Přátelé byli uvedeni daleko za věcmi, které jsem udělal, když jsem se pokusil pomoci jiným lidem," svěřil se.

"Chtěl bych, aby se na mě vzpomínalo jako na někoho, kdo dobře žil, hodně miloval, a chtěl pomáhat lidem," uvedl v rozhovoru s Tomem Powerem v Torontu v roce 2022.

Nejnovější zprávy