Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Meghan a Harry vyrazili do netradiční společnosti! Na veřejnosti se dokonce políbili!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Meghan a Harry vyrazili do netradiční společnosti! Na veřejnosti se dokonce políbili!

Lenka Kučerová

13. dubna 2024 8:58

Meghan Markleová a princ Harry Video

Meghan Markle a princ Harry se zúčastnili zápasu ve vodním polu na Floridě. Meghan Markle povzbuzovala svého manžela prince Harryho, který se zúčastnil charitativního zápasu Royal Salute Polo Challenge, .

Meghan, vévodkyně ze Sussexu, byla největší fanynkou svého manžela, který se zúčastnil Royal Salute Polo Challenge ve Wellingtonu na Floridě. Meghan byla oblečená v bílých šatech, které připomínaly její svatební šaty z roku 2018 od Stelly McCartneyové, a byla po celou dobu po jeho boku, když se připravoval na charitativní zápas.

Poté, co Harry nasadil svou polo uniformu, herečka ze seriálu Suits, která má s vévodou ze Sussexu dvě děti povzbudila svého manžela blíže neurčenými slovy. 

Harryho tým porazil Grand Champions v zápase 3-1 a Meghan se k němu připojila v kruhu vítězů, kde si spolu dali pusu. Nebyla ale jediná, kdo fandil Harrymu, byla také přítomna jejich blízká přítelkyně Serena Williamsová.

Polo zápas se konal na podporu Sentebale, charitativní organizace, kterou Harry založil společně s princem Seeiso z Lesotha v roce 2006, aby pomohl africkým dětem postiženým chudobou, nerovností a HIV/AIDS.

Polo je sport, který je Harrymu blízký. Kromě toho, že ho hrál se svým otcem králem Karlem III. a bratrem princem Williamem, v současné době produkuje seriál Netflixu o světě profesionálního polo zápasení.

Tento pořad je jedním ze dvou projektů, které on a Meghan’s Archewell Productions mají se streamovací službou jako součást jejich dohody z roku 2020.

Druhý seriál, který je údajně ve vývoji, bude sledovat Meghan a její radost z vaření, zahradničení, zábavy a přátelství. Královský pár není Netflixu cizí, v roce 2022 vydali svůj dokumentární seriál Harry.

Nejnovější zprávy