Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Měl to být on? Jaromír Soukup poprvé reagoval na svatbu Agáty Hanychové!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Měl to být on? Jaromír Soukup poprvé reagoval na svatbu Agáty Hanychové!

Andrea Malá

29. prosince 2023 15:19

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Agáta Hanychová si dnešek na poli českého šoubyznysu ukradla pro sebe, když po poledni oznámila, že se provdala za Mirka Dopitu, otce svého syna Kryšpína. Všechny ale pochopitelně zajímá i autentická reakce jejího předchozího partnera Jaromíra Soukupa. 

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová tvořili pár po většinu letošního roku. Na jaře přivítali na světě dceru Rozárku. Tehdy by si leckdo vsadil, že pokud s někým dojde influencerka k oltáři, bude to právě mediální magnát. 

Jenže v září přišel nečekaný rozchod. Trojnásobná maminka jen krátce poté potvrdila, že po letech obnovila vztah s Dopitou, kterého si nakonec vzala. Dosud byla ze všech partnerů vdaná jen za Jakuba Prachaře.

Pro Soukupa pochopitelně není jednoduché zpracovat nejnovější informaci ze života bývalé partnerky. "Nebudu to komentovat a vyjadřovat se k tomu," reagoval na dotaz deníku Blesk.

Podnikatel se zřejmě rozhodl zachovat jako diplomat, protože s Hanychovou bude muset vycházet ještě mnoho let. Výchova dcery Rozárky totiž bude záviset na obou rodičích.

Nejnovější zprávy