Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Na tohohle herce byste nic nenašli! Denzel Washington slaví 69. narozeniny, jeho soukromí je záhadou!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Na tohohle herce byste nic nenašli! Denzel Washington slaví 69. narozeniny, jeho soukromí je záhadou!

Lenka Kučerová

28. prosince 2023 20:41

Denzel Washington ve filmu Equalizer 3: Poslední kapitola Video

Denzel Washington, narozený 28. prosince 1954, je americký herec a režisér, který se stal jednou z nejuznávanějších a nejrespektovanějších postav ve filmovém průmyslu. Jeho kariéra, která začala v 80. letech, zahrnuje širokou škálu filmů, od dramatických rolí po akční thrillery. Získal mnoho ocenění, včetně dvou Oscarů, jeho soukromí je přitom obestřeno tajemstvím.

Denzel Washington se narodil v Mount Vernon a začal svou hereckou kariéru v divadle. Jeho průlom přišel v televizním seriálu "St. Elsewhere" v 80. letech, což ho přivedlo k filmovým nabídkám. Následovaly role v filmech jako "Cry Freedom", "Malcolm X", "Philadelphia" a "The Hurricane".

Washington je známý svou diskrétností, což je v současném světě showbyznysu vzácný jev. Je od roku 1983 ženatý s Paulette Pearsonovou a spolu mají čtyři děti. Je známo, že klade veliký důraz na soukromí své rodiny a snaží se chránit své blízké před intenzivním zájmem médií.

V průběhu své kariéry se Washington vyhnul většině skandálů a kontroverzí, které často doprovázejí jiné celebrity. Jeho soustředěný přístup k práci a soukromí mu pomohl udržet pozici jedné z nejváženějších postav v Hollywoodu.

I přes jeho významné postavení ve filmovém průmyslu se herec drží stranou od sociálních médií a bulváru, což je vzácný jev v době, kdy mnoho celebrit sdílí každý aspekt svého života online.

Washington je tak nejen vynikajícím hercem a režisérem, ale také jednou z mála celebrit, které si udržují pozornost veřejnosti i bez skandálů. 

Nejnovější zprávy