Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Natálie Kočendová si nové poprsí nemůže vynachválit: Svoji postavu ukazuje, kde to jen jde

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Natálie Kočendová si nové poprsí nemůže vynachválit: Svoji postavu ukazuje, kde to jen jde

Nikola Horáková

24. září 2023 14:02

Natálie Kočendová Video

Modelka Natálie Kočendová před pár týdny podstoupila plastickou operaci, při které si nechala zmenšit svoje poprsí. Jedním z důvodů byla bolest zad a byla pro ni dost velká. 

Jako správná modelka, chce vypadat Natálie Kočendová skvěle a před čtyřmi lety si nechala uměle zvětšit prsa. Během pár let ale změnila názor , jelikož na ni začala být až moc veliká a projevovalo se to v bolesti zad. 

Proto modelka a bývalá miss podstoupila před pár týdny druhou operaci, kde si je nechala zmenšit. Vše poctivě sdílela se svými fanoušky na Instagramu, kde jich má přes 226 tisíc. Její novou velikost poprsí ocenili převážně ženy a dostala od nich hromadu lichotivých zpráv a smajlíků. 

Od té doby se Natálie svojí hrudí také i více chlubí, i když s focením plavek zepředu neměla nikdy problém. Na jejím Instagramu je jasně vidět, že se cítí velmi spokojeně, protože její poslední příspěvky se skládají převážně ze snímků v plavkách. 

V posledním příspěvku předvedla svoji postavu ve svůdně černém a lehkém modelu s bikinami. Látka její postavě dodala elán a to se fanouškům velmi líbilo. „Nádherná, krásná, sexy žena, ať se daří krásko," napsal jeden ze sledujících. „Jsi tak krásná," přidal se další. 

Nejnovější zprávy