Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Nová kniha o královské rodině: Princ William ignoruje šokující tvrzení Harryho a Meghan

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nová kniha o královské rodině: Princ William ignoruje šokující tvrzení Harryho a Meghan

Adam Souček

28. listopadu 2023 19:52

Princ William

Princ z Walesu přijel v pondělí na Tusk Conservation Awards, udílení cen, které oslavuje  ochránce přírody a divoké zvěře z celé Afriky. Tato záležitost má pro prince Williama zvláštní význam, neboť pomáhal v roce 2013 založit první ročník.

William se nedal rozptýlit šokujícím tvrzením královského autora Omida Scobieho, označovaného za "Meghanina mluvčího", a plnil své povinnosti. Cestou na ceremoniál si povídal s organizátory, večer předal tři ceny a pronesl krátký projev pro přítomné, informuje britský Express.

V rozhovoru pro americkou televizní stanici ABC News obvinil Scobie prince Williama ze "sdílení soukromých informací o jeho bratrovi, které se brzy objevily na titulní stránce novin". Uvedl: "A to jsou věci, které způsobily nenapravitelné škody v jejich vztazích."

Kniha od Scobieho jménem "Endgame", která vyšla v úterý, podrobně popisuje následky odchodu Prince Harryho a Meghan Markle z královské rodiny.

V shrnutí je kniha popsána jako samozvané "vyšetřování" současného stavu britské monarchie, které se skládá z "nepopulárního krále, po moci toužícího následníka trůnu, královny, která je ochotna zajít až do nebezpečných mezí, aby si zachovala svou image, a prince, který je nucen začít nový život poté, co byl zrazen vlastní rodinou".

Princ Harry a Meghan se od Scobieho knihy distancovali, ačkoliv je známo, že pár pomohl s vydáním první knihy Hledání svobody, vydané v roce 2020.

Nejnovější zprávy