Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Nova odhalila soupeře pro Václava Moravce: Tento muž bude uvádět novou politickou diskuzi!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nova odhalila soupeře pro Václava Moravce: Tento muž bude uvádět novou politickou diskuzi!

Andrea Malá

17. října 2023 11:54

Martin Čermák v současnosti moderuje Televizní noviny.

Nova se vydává do neznámých vod, po letech totiž obnovuje pravidelný politický diskuzní pořad. Kdo se pokusí konkurovat Václavu Moravcovi z České televize? 

Na českém televizním trhu si v případě naprosté většiny formátů konkurují všechny tři velké televize. U víkendových politických debat to ale v současnosti neplatí. Jen Česká televize a Prima mají tu svou. Nova se ale brzy vrátí do boje o diváky, které zajímá dění v politice. 

Novým soupeřem pro Otázky Václava Moravce a Partii se stane relace Za pět minut dvanáct. Poprvé se objeví na obrazovkách v neděli 29. října v 11:55. Moderátorem bude dlouholetý člen redakce Martin Čermák, informoval Mediář. 

Čermák v současnosti moderuje Televizní noviny, k hlavní zpravodajské relaci se dostal na konci předloňského roku. Do té doby se věnoval sportovnímu zpravodajství. Nyní do něj zaměstnavatel vložil velkou důvěru.

Televizní politické diskuze jsou totiž poměrně nevděčným formátem. Mezi politiky to totiž často vře a občas není jednoduché je zastavit či přinutit, aby odpovídali na položené otázky. Tak uvidíme, jak to Čermákovi půjde. 

Nejnovější zprávy