Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Nová známost Jaromíra Soukupa! Miliardářova ex se zřejmě spletla

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nová známost Jaromíra Soukupa! Miliardářova ex se zřejmě spletla

Andrea Malá

18. května 2024 14:59

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup se poprvé po rozchodu s Agátou Hanychovou ukázal se ženou na veřejnosti. Leckoho nejspíš překvapil, protože po jeho boku čekali někoho jiného. Hanychová totiž už před několika týdny tvrdila, že ví, s kým Soukup momentálně je. 

Hanychová na konci března naznačila, že Soukupovou novou partnerkou je novinářka. Tvrdila, že ji nejvíc ranilo, že jde o její dlouholetou kamarádku. "Chodila ke mě domů, hrála si s mými dětmi, docela jsem jí pomohla i s Instagramem. Byl to člověk, na kterého jsem si myslela, že se můžu spolehnout," nechala se slyšet.

"Nejde mi o to, že někdo chodí s mým bývalým, jde mi o to, že když je někdo s tebou dlouho kamarád a toto se stane, zamilovat se může každý, že se to dozvím od toho člověka jako první," posteskla si před několika týdny.

Soukup ale všem vyrazil dech, protože novinářka se po jeho boku opravdu neobjevila. Novou vyvolenou je bruneta Michaela Taschnerová, trojnásobná maminka, se kterou se miliardář zná z působení na ministerstvu školství.

Dvojice se ukázala na finále Miss Czech Republic. Podle webu super.cz nicméně není jasné, zdali jde o novou partnerku podnikatele, který na konkrétní dotazy neodpověděl. 

Nejnovější zprávy