Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Ondřej Brzobohatý promluvil o rozvodu s Taťánou i dítěti s Danielou!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ondřej Brzobohatý promluvil o rozvodu s Taťánou i dítěti s Danielou!

Andrea Malá

10. prosince 2023 16:54

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová Video

Ke konci se blíží rok, během kterého se v životě Ondřeje Brzobohatého hodně změnilo. Především má hudebník novou manželku Danielu Písařovicovou. Lidé se s ním ale rádi vrací k předchozímu sňatku s Taťánou Kuchařovou. 

Řeč na něj přišla i v rámci aktuálního rozhovoru pro web novinky.cz. Brzobohatý se nechal slyšet, že ho netěšil žádný rozvod. Manželství se mu totiž rozpadlo již dvakrát.

Syn legendárního českého herce vysvětlil, že do obou vstupoval s vírou, že našel tu pravou. "Život pak ale rozdal karty jinak. A já dvakrát prohrál," svěřil se. Vinu přitom rozhodně nesvaluje jen na druhé.

"Přiznávám, že jsem často chyboval a neměl už sílu něco napravovat a zkoušet to dál, abych splnil, co jsem před oltářem slíbil. Na druhou stranu není od věci říct, že v tom druhém případě v tom byl i velký pud sebezáchovy. To, co bylo skutečnou příčinou, si navždy nechám pro sebe," uvedl hudebník.

Letos se Brzobohatý oženil s moderátorkou Danielou Písařovicovou, přičemž nevylučuje ani založení rodiny. "Byl bych blázen, kdybych s někým, jako je Daniela, nechtěl rodinu," vysvětlil.

Nejnovější zprávy