Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Opravdu jsou jako obyčejní lidé? Tohle dělají Kate a William mimo zrak veřejnosti!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Opravdu jsou jako obyčejní lidé? Tohle dělají Kate a William mimo zrak veřejnosti!

Lenka Kučerová

24. října 2023 18:52

William, princ z Walesu s princeznou Kate Video

O vévodkyni Kate a princi Williamovi se říká, že v soukromí žijí životy jako úplně obyčejní lidé. To však není tak úplně pravda. Například na dovolenou jezdí do tajných resortů, a vzhledem k jejich ceně to ani není překvapením.

Není to jen vévodkyně Meghan, kdo byl v minulosti často kritizován za přehnané utrácení z královské kasy. I Kate s Williamem se uměli pořádně rozšoupnout. Například v roce 2019 utratili za dovolenou horentní sumu.

Kate a William si totiž dopřáli doslova královskou dovolenou, a to za neuvěřitelnou sumu. Na místě, na které se novináři jen tak nedostanou.

Vyrazili si na ostrov Mustique, který se nachází v Karibiku a vyznačuje se tím, že se na něj prakticky nedá dostat. Je totiž soukromý a každý návštěvník musí projít pečlivou registrací.

Není proto divu, že toto místo k rekreaci využívají ty největší hvězdy, včetně hudebních star. Loni sem zamířila královská rodina. A jak jistě tušíte, majitel ostrova si takový luxus nechá náležitě zaplatit.

K dispozici měli 18metrový bazén, několik ložnic s výhledy na moře, vlastní personál, jídelnu plnou těch nejluxusnějších pokrmů, a samozřejmě spoustu sportovních aktivit, uvedla média.

Takový luxus samozřejmě není zadarmo. Za dvoutýdenní dovolenou královská rodina zaplatila neuvěřitelných 56 tisíc liber, tedy více než jeden a půl milionu korun!

Nejnovější zprávy