Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Ozzy Osbourne v nemocnici: Dojemná omluva jeho manželky fanouškům!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ozzy Osbourne v nemocnici: Dojemná omluva jeho manželky fanouškům!

Andrea Malá

2. července 2024 21:50

Ozzy Osbourne

Až 666 dolarů zaplatili někteří fanoušci, kteří chtěli vidět legendárního Ozzyho Osbournea na hororovém a sci-fi festivalu v americkém státě Arizona. Nakonec se ho ale nedočkali. Slavný rocker totiž skončil v nemocnici s poraněním prstů na pravé ruce. 

Smutnou zprávu oznámila fanouškům Ozzyho manželka Sharon. "Bohužel, musíme zrušit naše nadcházející vystoupení na Mad Monster Party ve Phoenixu, protože Ozzy momentálně není schopen cestovat," vysvětlila.

"Rádi bychom vám všem poděkovali za vaši neustálou podporu Ozzyho a mě. Znamená to pro nás tolik, že si to ani neumíte představit. Můžeme se jen omluvit, že tam nebudeme, a z celého srdce se omlouváme lidem, které jsme zklamali," dodala. 

Jak známo, Ozzy Osbourne trpí Parkinsonovou chorobou, nevyléčitelným neurodegenerativním onemocněním centrální nervové soustavy. Lidé s touto diagnózou postupně přichází o schopnost ovládat nebo kontrolovat svůj pohyb.

Legendární rocker počátkem roku 2020 přiznal, že svou diagnózu zná už od předchozího roku. Právě tehdy na tom byl podle svých slov nejhůře, doslova totiž řekl, že byl v otřesném stavu.

Nejnovější zprávy