Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Mia Khalifa: Playboy odmítl spolupracovat s "P" hvezdou, která podporovala Hamás

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Mia Khalifa: Playboy odmítl spolupracovat s "P" hvezdou, která podporovala Hamás

Veronika Jirásková

11. října 2023 7:55 | Aktualizováno: 11. října 2023 6:06

Mia Khalifa Video

Časopis Playboy ukončil spolupráci s bývalou americkou P-herečkou libanonského původu Miou Khalifou. Důvodem byly Miiny příspěvky na sociálních sítích, kde podporovala útok Hamasu na Izrael, píše The Times of Israel.

"Během posledních několika dnů Mia pronesla nechutné a zavrženíhodné komentáře, ve kterých chválila útoky Hamasu na Izrael a zabíjení nevinných mužů, žen a dětí," uvedli redaktoři časopisu ve svém prohlášení.

Ve svých publikacích bývalá P-hvězda konkrétně vyzvala bojovníky za svobodu Palestiny, aby otočily své telefony a natáčeli tzv. horizontálně.  "Může někdo prosím říct bojovníkům za svobodu v Palestině, aby otočili své telefony a natáčeli horizontálně," tweetoval Khalifa, když útok probíhal.

"Chci se jen ujistit, že existují 4k záběry mých mužů, jak bourají zdi věznice, abychom měli kvalitní materiál pro historické knihy," napsala v reakci na kritiku.

V samostatné publikaci Khalifa nazvala fotografii bojovníků Hamásu jako „renesanční malba“.

Mia Khalifa se narodila 10. února 1993 v Bejrútu, hlavním městě Libanonu, v rodině libanonských maronitských katolíků. V roce 2000 se Miina rodina přestěhovala do Spojených států.

Mia začala svou kariéru v P-průmyslu v říjnu 2014. Khalifa se stala jednou z nejpopulárnějších "hvězd" Pornhubu. Na webu jsou filmy s její účastí zařazeny do kategorie „Muslimské p*r*o“ a „p*r*o v hidžábu“.

Podle Khalify hrála ve filmech pro dospělé pouhé tři měsíce a našla si „normálnější práci“.

Aktivity Mii Khalifa se setkaly s ostrou kritikou na Blízkém východě, kde byla obviněna z ostudy sebe a své země. Rodiče s Miou přestali komunikovat kvůli volbě povolání.

Nejnovější zprávy