Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

PRAVDA o Harrym v předvečer narozenin Karla III. Jak dlouho nemluvil s otcem?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

PRAVDA o Harrym v předvečer narozenin Karla III. Jak dlouho nemluvil s otcem?

Andrea Malá

13. listopadu 2023 14:40

princ Harry a Meghan Markle

Velkou Británii čeká už zítra velká sláva, a to konkrétně půlkulaté narozeniny krále Karla III. Chybět nebude většina jeho blízkých, nepočítá se však s přítomností prince Harryho. Jak dlouho spolu otec a syn nemluvili? 

Karel III. oslaví v úterý 15. listopadu pětasedmdesáté narozeniny. Oslava proběhne v Clarence House, přičemž mladší ze synů panovníka neplánuje cestu z Kalifornie, kam se přestěhoval po odchodu z britské královské rodiny.

Podle zjištění magazínu People ale Harry a Meghan ani nedostali pozvánku. "V reakci na titulky britských médií: neproběhl žádný kontakt ohledně pozvánky na blížící se narozeniny Jeho výsosti," uvedl mluvčí páru.

Potvrzují to také informace britského deníku Daily Mail. "Nedostali pozvánku a o oslavách vůbec nevěděli, než ty zprávy vyšly," prozradil zdroj blízký vévodovi a vévodkyni ze Sussexu, kteří žijí ve Spojených státech amerických.

Cosmopolitan dokonce ve svém článku uvádí, že Harry nemluvil s otcem od loňského září, kdy se Velká Británie v čele s nimi vyrovnávala se smrtí královny Alžběty II. Je tedy otázkou, zdali se naplní slova o tom, že princ si najde cestu, jak privátně popřát panovníkovi všechno nejlepší.

Nejnovější zprávy