Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

PŘEKVAPENÍ z úst Jaromíra Soukupa: Barrandov je na prodej?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

PŘEKVAPENÍ z úst Jaromíra Soukupa: Barrandov je na prodej?!

Andrea Malá

24. února 2024 8:52

Jaromír Soukup Video

Podnikání Jaromíra Soukupa se v poslední době hodně řeší, jeho televize Barrandov navzdory některým problémům stále běží. Čeká ji jiná budoucnost s novým majitelem? Překvapivě to není úplně vyloučené! 

Česká veřejnost tak nějak vnímá TV Barrandov jako další Soukupovo dítě, protože je díky ní na obrazovce prakticky neustále. Diváci si ji bez něj zkrátka neumí představit. Mediální magnát ale má někde v hlavě i prodej stanice.

"Zatím se to vyplatí a něco to nese, ale že bych byl tak zamilovanej do Barrandova, že bych ho nikdy neprodal? To ne!" řekl miliardář v podcastu Hype-Cast. Nejvíce překvapil až odpovědí na přímý dotaz, zda by při dobré nabídce televizi prodal. "Na férovku říkám, že jo," dodal. 

Však také není žádným tajemstvím, že TV Barrandov v posledních týdnech a měsících provázejí provozní a jiné potíže. Soukup se ostatně už v minulém roce částečného podílu ve svých společnostech zbavil. 

Po polovičním podílu ve firmě Empresa Media, která zastřešuje časopisy Týden a Instinkt či Barrandov Televizní Studio, prodal loni i polovinu mediální agentury Médea. Kupec je v obou případech stejný, jde o investora Jana Čermáka. 

Nejnovější zprávy