Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Princ Harry na hokeji v Kanadě! Český útočník si s ním podal ruku a pak skóroval

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princ Harry na hokeji v Kanadě! Český útočník si s ním podal ruku a pak skóroval

Andrea Malá

21. listopadu 2023 11:30

princ Harry a Meghan Markle Video

Britové jako národ fandí spíš fotbalu nebo ragby, lední hokej jim zase tolik neříká. Přesto se princ Harry a jeho žena Meghan objevili na zápase nejprestižnější ligy světa NHL. Mělo to samozřejmě svůj důvod. S princem si při té příležitosti podal ruku i slavný český hokejista. 

Harry totiž dorazil na zápas ve Vancouveru mezi místními Canucks a hostujícími San Jose Sharks, které na slavnostním úvodním buly reprezentoval český reprezentant Tomáš Hertl. Podle českého účtu NHL na sociální síti X musel dokonce princi říct, aby už pustil puk na led mezi dva soupeřící hráče. 

Proč se dvojice objevila na hokejovém utkání v kanadském městě? Vancouver bude za dva roky hostit hry pro válečné veterány Invictus Games, jejichž je syn britského krále Karla III. zakladatelem a patronem. 

Ačkoliv v Británii nepatří lední hokej k nejpopulárnějším sportům, hvězdný pár si sledování dění na kluzišti evidentně užíval, což dokazují záběry, jimiž se Canucks pochlubili na sociálních sítích.

Domácí Vancouver nakonec zvítězil 3:1, ale i českému útočníkovi Hertlovi přineslo podání si rukou s princem Harrym nějaké to štěstí. V přesilovce totiž dával jedinou branku svého týmu. 

Nejnovější zprávy