Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Princ Harry šel do sebe? Vše se nakonec může ještě otočit!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princ Harry šel do sebe? Vše se nakonec může ještě otočit!

Lenka Kučerová

20. prosince 2023 21:20

princ Harry a Meghan Markle Video

Otázka možného usmíření prince Harryho a jeho manželky Meghan s členy britské královské rodiny byla naposledy na stole během listopadových narozenin krále Karla III. Další příležitostí k takovému usmíření jsou Vánoce. Co se však tvrdí v USA, kde pár momentálně pobývá? 

Podle informací z amerického webu Page Six je usmíření s královskou rodinou novou strategií prince Harryho, zejména vzhledem k tomu, že se blíží jeho 40. narozeninám, které oslaví v nadcházejícím roce. Tato událost mu pomáhá uvědomit si, jak rychle čas plyne.

Web Page Six sice informuje, že není očekávána Vánoční návštěva páru ve Velké Británii, ale mladší syn Karla III. plánuje zavolat králi telefonicky ze Spojených států.

Panovník oslavil v listopadu své 75. narozeniny, přičemž se spekulovalo o tom, zda princ přijede na Britské ostrovy. Nakonec k návštěvě nedošlo. Podle informací zdrojů dobře obeznámených se situací vévoda ze Sussexu hodlal svému otci zatelefonovat a popřát mu k narozeninám.

Nakonec se potvrdilo, že k telefonickému hovoru skutečně došlo. Byl to přátelský rozhovor, ve kterém byla Meghan představena Karlovi III. Pár také připravil originální dárek ve formě videa, na němž vnoučata zpívala králi při příležitosti jeho narozenin. Tato gesta naznačují možné zlepšení vztahů. 

Nejnovější zprávy