Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Princ Harry už manželství lituje? S Meghan to prý není lehké!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princ Harry už manželství lituje? S Meghan to prý není lehké!

Lenka Kučerová

14. června 2024 20:40

Meghan Markleová a princ Harry Video

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle jsou často zdrojem kontroverzí. Podle odborníka na královskou rodinu není soužití s bývalou herečkou jednoduché, což dokládá i fakt, že s ní nevycházejí ani Harryho přátelé.

Minulý týden se v Británii konala svatba známého boháče Hugha Grosvenora. Hugh byl v minulosti blízkým přítelem obou synů krále Karla III., a proto se očekávalo, že by tato událost mohla přispět ke smíření rozhádaných bratrů.

Zatímco princ William na svatbu dorazil a byl dokonce svědkem, princ Harry se nezúčastnil, přestože má s ženichem přátelský vztah.

Jedním z důvodů může být i to, že Meghan má problémy vycházet s mnoha Harryho dlouholetými přáteli. Odbornice na královskou rodinu, Richard Eden, dříve uvedla, že Harryho přátelé mají svůj specifický smysl pro humor, zatímco Meghan je politicky korektní Kaliforňanka, která se věnuje zdravému životnímu stylu a józe.

Situaci komentoval také její kolega Tom Quinn, který pro Mirror potvrdil, že Harrymu začíná chybět jeho starý život. Podle Quinna už skončilo období "medových týdnů" a Harry nyní nostalgicky vzpomíná na minulost.

"Chybí mu jeho staří přátelé z armády, z nichž mnozí ho nikdy nenavštívili, protože nevycházejí s Meghan. Harry se snaží najít si stálý domov ve Velké Británii a usiluje o to, aby mu britští občané platili ochranku," dodal Quinn. 

Nejnovější zprávy