Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Princezna Kate a princ William: Spekuluje se O ROZVODU!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princezna Kate a princ William: Spekuluje se O ROZVODU!

Lenka Kučerová

16. března 2024 8:53

William, princ z Walesu s princeznou Kate Video

V posledních týdnech se v královské rodině mluvilo hlavně o zdravotních problémech jejích předních představitelů. To ale není jediný problém, který královskou rodinu trápí. Stále více se také spekuluje o rozvodu.

Karel III. a princezna Kate už delší dobu bojují s vážnými zdravotními problémy a v posledních dnech se také rozpoutala ostrá debata o skandálu s rodinnou fotkou.

Její velkou oporou by jí měl být v tomto náročném období princ William. Jejich manželství se však namísto toho dostává pod obrovský tlak. Mnozí začínají spekulovat o rozvodu. 

Na ní se dvojice nacházela v autě, ve kterém však působili, jako by ani nebyli manželé. Toho si okamžitě všimli mnozí fanoušci a někteří dokonce přirovnávají záběry k fotce Lady Diany a Karla III., která vznikla měsíc před oficiálním oznámením jejich rozvodu.

"Celá ta pozornost, která je směřována na Kate, je znepokojující. Na záběrech v autě nevypadala vůbec šťastně. Velmi to připomíná záběry Diany, která seděla vedle svého manželka Karla III. během vrcholu jejich manželské krize,"  doplnil zdroj pro magazín Page Six.

Nejnovější zprávy