Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

První slova o novém vztahu Jaromíra Soukupa! Překvapivě je řekla Agáta Hanychová

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

První slova o novém vztahu Jaromíra Soukupa! Překvapivě je řekla Agáta Hanychová

Andrea Malá

20. ledna 2024 19:20

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová se z rozchodu s Jaromírem Soukupem rychle oklepala. Tak rychle, že se do konce roku provdala za staronového partnera Mirka Dopitu. Soukup ale zůstává součástí jejího života jako otec dcery Rozárky. Co o něm teď prozradila? 

Souvisí to se Soukupovým vyjádřením ohledně nového vztahu. Miliardář přiznal, že ženy v jeho životě dál hrají svou roli. "Já ženy obdivuju a neumím si v dlouhodobém horizontu bez žen život představit, stejně jako naprostá většina mužů," řekl týdeníku Sedmička podle Blesku.

Byznysmen ozřejmil, že o nápadnice nemá nouzi. "Pravda je, že jsem na sociálních sítích populární a nějaké ženy se ozývaly, ale na tohle já nejsem, tudíž pokud nějakou partnerku mít budu, nepochybně to bude vztah z okruhu mých kontaktů, které mám, nebo z lidí, které znám," dodal.

Hanychová nicméně naznačila, že Soukup už nový vztah má, upozornil web extra.cz. Podle něj na instagramu napsala, že ví, s kým se miliardář dal dohromady. Identitu nové lásky ale neprozradila a nechala své fanynky, aby tipovaly. 

Nejnovější zprávy