Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Racionální Soukup a Agáta utržená ze řetězu! Tak pokračuje spor bývalých partnerů

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Racionální Soukup a Agáta utržená ze řetězu! Tak pokračuje spor bývalých partnerů

Andrea Malá

28. února 2024 14:05

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Spory Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa se jen a jen stupňují a zřejmě už nemají žádné rozumné východisko. Mediální magnát se přitom snaží vyvolat dojem, že se snaží být nad věcí, zatímco jeho bývalá partnerka se podle něj nedokáže ovládat. 

Hanychová a Soukup se přitom stále musí potkávat, aby si mohli předat dceru Rozárku. Podnikatel se po poslední předávce nestačil divit. "Agáta se úplně utrhla ze řetězu," komentoval situaci pro server expres.cz.

Jak boháč přiznal, rozhodně ho to nenechává v klidu. "Jako racionální člověk si o tom myslím své, jako táta desetiměsíční holčičky šílím z toho, kam se to posouvá a kde to ještě skončí," svěřil se novinářům. 

Soukup zapojil do boje i svá média. Konkrétně v týdeníku Sedmička bylo čtenářům zdůrazněno, že ačkoliv se Hanychová snaží navodit dojem, že ji bývalý partner tahá po soudech, v řadě případů je to prý naopak.

Magnát se měl například influencerce nabídnout, že pokud ona odjede do zahraničí, nemá žádný problém s péčí o Rozárku po nezbytně nutnou dobu. Tak uvidíme, zdali dvojice ještě někdy najde společnou řeč.

Nejnovější zprávy