Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Rakovinou trýzněná Shannen Doherty se nevzdává! Chce dát ještě aspoň pět let

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Rakovinou trýzněná Shannen Doherty se nevzdává! Chce dát ještě aspoň pět let

Andrea Malá

8. ledna 2024 10:53

Shannen Doherty Video

Shannen Doherty rozhodně nepatří k lidem, kteří by se smířili s nelehkým osudem. V jejím případě je to dobře známá diagnóza. Potenciálně smrtelná choroba si na ni ale dosud nepřišla. Sama herečka věří, že jednoho dne nad nemocí zvítězí.

Dvaapadesátiletá hvězda seriálu Beverly Hills 90210 bojuje s rakovinou prsu už osm let, přičemž se zákeřná choroba šíří jejím tělem. V závěru loňského roku konkrétně přiznala metastáze v kostech. 

Leckdo by v takovou chvíli hodil flintu do žita, ale Doherty je odhodlaná bojovat dál. Pohání ji totiž víra v medicínský pokrok, který by mohl vést k tomu, že nemoc jednou provždy porazí.

"Vždycky mluvím o tom, že z nás stačí vymáčknout ještě tři až pět let, a pak přijde terapie zaměřená na T-lymfocyty nebo toto. Bude mít mnohem víc možností, které nám dají dalších pět let. Pak během těch pěti let bude existovat celá další skupina možností, a nakonec bude existovat lék," prohlásila nyní v jednom podcastu. 

Populární herečka už před časem prozradila, že jí také pomáhá víra. "Modlím se. Vstávám a chodím spát s poděkováním Bohu, modlím se za věci, na kterých mi záleží, bez toho, abych žádala příliš mnoho," nechala se slyšet. 

Nejnovější zprávy