Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Shannen Doherty odhalila krutou realitu boje s rakovinou! Má scénář vlastního pohřbu

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Shannen Doherty odhalila krutou realitu boje s rakovinou! Má scénář vlastního pohřbu

Andrea Malá

21. ledna 2024 10:36

Shannen Doherty Video

Shannen Doherty udivuje svou vytrvalostí v boji se zákeřnou rakovinou, která ji trápí už mnoho let. Populární herečka nicméně myslí i na možnost, že její zápolení s nemocí skončí špatným koncem. 

Doherty podle deníku Aha! ve svém osobním podcastu přiznala, že si připravuje scénář vlastního pohřbu. Víme tak například, že chce být zpopelněna a smíchána s ostatky svého otce a zesnulého pejska. 

Známá herečka si také nepřeje, aby smuteční hosté přišli jen z povinnosti. Byla by proto ráda, kdyby dorazili pouze lidé, kteří ji měli opravdu rádi. 

Dvaapadesátiletá hvězda seriálu Beverly Hills 90210 bojuje s rakovinou prsu už osm let, přičemž se zákeřná choroba šíří jejím tělem. V závěru loňského roku konkrétně přiznala metastáze v kostech. 

Leckdo by v takovou chvíli hodil flintu do žita, ale Doherty je odhodlaná bojovat dál. Pohání ji totiž víra v medicínský pokrok, který by mohl vést k tomu, že nemoc jednou provždy porazí.

"Vždycky mluvím o tom, že z nás stačí vymáčknout ještě tři až pět let, a pak přijde terapie zaměřená na T-lymfocyty nebo toto. Bude mít mnohem víc možností, které nám dají dalších pět let. Pak během těch pěti let bude existovat celá další skupina možností, a nakonec bude existovat lék," prohlásila nedávno. 

Nejnovější zprávy