Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Šílené teorie kolem vyřazení Kubelkové ze StarDance? Souvisí to s Všechnopárty!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Šílené teorie kolem vyřazení Kubelkové ze StarDance? Souvisí to s Všechnopárty!

Andrea Malá

14. prosince 2023 14:18

Iva Kubelková a Martin Prágr Video

StarDance míří do finále, které se odehraje již pozítří večer. Mnoha divákům ale stále leží v žaludku výsledek semifinále, které odnesla vyřazením Iva Kubelková. Dokonce na sociálních sítích rozvíjeli šílené teorie související se Všechnopárty. 

Reprízy talk show moderované Karlem Šípem se totiž pravidelně vysílají po sobotních přímých přenosech StarDance. Naposledy bylo předem avizováno, že poběží díl s Ivou Kubelkovou. Nepřekvapí, že mnozí toho využili a rozvinuli poměrně divoké teorie. Česká televize na ně musela reagovat na sociálních sítích.

"Jak je možné, že vždy po vyřazování dávají Vsechnopárty s vyřazeným člověkem. A účastníky tohoto programu najdu v TV programu několik dní dopředu!" podivila se jedna z divaček. Další upozornila, že už o týden dříve šla v televizi epizoda s cukrářem Josefem Maršálkem. "Chci věřit, že je to náhoda, že zrovna oni vypadli," dodala.

ČT reagovala na tyto komentáře z oficiálního účtu StarDance. "Musíme tuto teorii vyvrátit, jedná se totiž o shodu náhod, která se nám povedla tento rok vícekrát," vzkázala televize.

"Například Všechnopárty s Vavřincem Hradilkem jsme vysílali po druhém díle letošní StarDance a Všechnopárty s Evou Adamczykovou jsme vysílali po sedmém večeru letošní řady StarDance – oba v soutěži stále jsou. Tudíž ani my nevíme do poslední chvíle, kdo v soutěži vypadne," dodali lidé z Kavčích hor. 

Nejnovější zprávy