Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Slzy Patricie Pagáčové: Jak je populární herečka vysvětlila lidem?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Slzy Patricie Pagáčové: Jak je populární herečka vysvětlila lidem?

Andrea Malá

31. ledna 2024 21:44

Smutná Patricie Pagáčová zaskočila fanoušky. Video

Na Patricii Pagáčovou jsou lidé zvyklí s úsměvem na tváři, sociální sítě tenhle dojem jen umocňují. Známá herečka proto o víkendu pořádně vyděsila své fanoušky, když sdílela fotku, na které má slzy v očích. Co se stalo? 

Pagáčová prozradila, že se nic vážného neděje, jen měla špatný den. Podle svých slov chtěla sobě i ostatním připomenout, že je normální být občas smutný. 

"Je ok, občas nebejt ok… pustit slzu… nemít svůj den… všichni to tak máme, nikdo nemůže bejt sluníčkovej 24/7… navíc sociální sítě jsou hrozná masáž na psychiku, nenechte se tím ovlivňovat. Žijte svoje životy podle sebe, tak jak chcete a jak si přejete," napsala někdejší hvězda Ulice.

"Ono se často zdá, že sousedovic tráva je zelenější, ale nenechte se zmást, on může mít soused zas jiný trable… a nic většinou není tak, jak se na první pohled zdá," konstatovala herečka.

V úterý už Pagáčová opět vyrukovala s úsměvem. "Tak mě máte nejradši, já vím. I já se tak mám nejradši," poznamenala. "Chtěla jsem vám strašně moc poděkovat za vaše reakce, podporu, krásný zprávy, sdílení svých pocitů… přišlo mi spoustu reakcí typu 'díky za tenhle post' a já jsem fakt vděčná za to, jaký lidi tady mám," dodala. 

Nejnovější zprávy